Print
 

Centrum Nowego Cyrku czyli Projekt KEJOS i CBK FAMA we Wrocławiu na Psim Polu (ul. Bolesława Krzywoustego 286, Wrocław) fama.wroc.pl

Zapraszamy do uczestnictwa w nowej inicjatywie Teatru Nowego Cyrku i Kolektywu artystycznego KEJOS wraz z Ośrodkiem Biblioteczno Kulturalnym FAMA na Psim Polu we Wrocławiu. Rozpoczynamy cyrkowo – teatralną rewolucję ! Tworzymy nowo – cyrkowy dom kultury. Zapraszamy na szereg autorskich warsztatów prowadzonych przez wrocławskich artystów nowego cyrku i teatru w odnowionych wnętrzach Kina FAMA.

W każdą środę drzwi otwarte będą w ramach OTWARTEJ PRZESTRZENI TRENINGOWEJ dla artystów, kuglarzy, tancerzy, performerów – zarówno początkujących jak i profesjonalnych. Otwarte zajęcia dla wszystkich chętnych na zasadzie wymiany umiejętności pomiędzy artystami, pasjonatami, amatorami wszelkich dyscyplin. Drzwi otwarte dla wszystkich, chcących ćwiczyć w towarzystwie. 

Rozpoczynamy także moduł produkcji i rezydencji artystycznych nowego cyrku. Zapraszamy do współpracy artystów nowego cyrku pragnących korzystać z możliwości rezydencjalnych i produkcyjnych DK FAMA. Zajmujesz się nowoczesnym cyrkiem i szukasz dla siebie miejsca we Wrocławiu ? Chcielibyśmy rozpocząć współpracę z profesjonalnymi performerami i tworzyć razem niekomercyjne produkcje artystyczne. Zgłoś się do i pracuj z nami !

W CBK FAMA wyprodukowaliśmy 2 spektakle: Miasto, którego nie było i Pitagoras 3D – Kolektywu KEJOS

 

kejos_prod_podstawa_new-01
 fama-logo  Print