Caffe Frescatti

Publiczność przeniesiona zostanie w czasy międzywojenne, kiedy w Lublinie działały liczne eleganckie dancingi i restauracje, trzeciorzędne knajpy, cukiernie, kawiarnie gdzie przesiadywali poeci i politycy, a mieszczanie spotykali się na potańcówkach. Do tańca i występów przygrywać będą popularne lubelskie Czarne Lwy z Przedmieścia. „Lokal był elegancki. Nazywał się „Frascatti”. Duża sala, widownia, coctail-bar i scena, na której odbywały się występy. Poziom artystyczny tych występów nie był wprawdzie olśniewający, ale za to olśniewające były wykonawczynie… Na dodatek bardzo dobra orkiestra. Chodziło się tam oczywiście już po kolacji na program. Na wino, a właściwie na kawę i koniak.” (Zbiory Teatru NN)

Gala Absolwentów PSSC w Julinku. Na scenie wystąpią zarówno najmłodsi stażem uczniowie, którzy w 2018 roku opuszczają szkołę, jak i absolwenci, którzy skończyli studia 3-20 lat temu. Nawiązując do formuły programu cyrku tradycyjnego, zaprezentujemy dyplomowe numery i etiudy przygotowane specjalnie na tę okazję.

Reżyseria i prowadzenie: Marta Kuczyńska

Występują: Dominika i Brygida Osam (kontorsja i taniec), Martyna Majak (spirala akrobatyczna), Grzegorz Jastrzębski, Grzegorz Rajs (koło Cyra), Jagoda Stanasiuk (Sztrabaty), Karolina Banaszak (trapez akrobatyczny), Kamila Dąbrowska (szarfa akrobatyczna), Krzysztof Kostera (drabina), Katarzyna Krzesińska (koło akrobatyczne)

Muzyka na żywo: Czarne Lwy z Przedmieścia

Scenografia i kostiumy: Ewa Woźniak

Choreografie grupowe, kelnerka: Zuzanna Nir

Hand stage, kelner, : Jacek Timingeriu

Produkcja: Carnaval Sztukmistrzów